Купити EV SSL сертифікат Зелений Extended Validation EV для захисту одного домену в Україні
DV OV EV FQDN SAN WC SSL логотип департаменту Веб Траст Україна
EV SSLFQDNSANВартістьДопомога

Зелені Extended Validation - EV FQDN SSL сертифікати для захисту одного імені

Блюдо під назвою "яєчня з двох яєць з шматочком бекону" не може коштувати 200 гривень, а "Сніданок Короля", зроблений з того ж самого - може;)
- Торгова марка і авторитет Центру сертифікації важливі при виборі сертифіката SSL.

Купити Сертифікати ( 5 шт.) Ціна грн. рік

id 120
id120 GeoTrust True Business ID EV
cert Level: GeoTrust EV FQDN
cert Code:G-EV
9 020 грн.1

id 220
id220 Thawte SSL Web Server EV
cert Level: Thawte EV FQDN
cert Code:T-EV
10 045 грн.1

id 420
id420 DigiCert Basic SSL EV
cert Level: DigiCert EV FQDN
cert Code:D-EV
16 318 грн.1

id 320
id320 DigiCert-VIP Secure Site EV
cert Level: DigiCert-VIP EV FQDN
cert Code:D-VIP-EV
35 465 грн.1

id 321
id321 DigiCert-VIP Secure Site Pro EV
cert Level: DigiCert-VIP EV FQDN
cert Code:D-VIP-PRO-EV
53 300 грн.1

Які різні класи сертифікатів SSL?

Власники веб-сайтів купують сертифікати SSL через органи сертифікації. ЦС є довіреними організаціями, які керують і видають сертифікати безпеки SSL (відкриті ключі), які використовуються для зв'язку в загальнодоступній мережі інтернет.

Існує три різних класи сертифікатів SSL. Кожен з них забезпечує різний рівень безпеки. Рівні безпеки сильно розрізняються серед типів сертифікатів. Ось чому важливо зрозуміти, який SSL-сертифікат використовує сайт при виконанні фінансової транзакції або що-небудь, що пов'язано з персональними даними користувача.

 1. Домен перевірений (DV).
  Сертифікати DV тільки підтверджує, що анонімний власник сайту має права на домен. Це простий процес, коли ЦС перевіряє тільки права на домен за певною процедурою Інформація про компанію не потрібно.
  Майте на увазі, що сертифікати DV мають найнижчий рівень довіри і можуть бути використані кіберзлочинцями проти вас.
 2. Організаційно підтверджений (OV).
  Щоб отримати сертифікат OV, CA повинен перевірити певну інформацію, включаючи організацію, фізичне місце розташування і доменне ім'я свого веб-сайту. Цей процес зазвичай займає деякий час. Сертифікати OV мають помірний рівень довіри і є хорошим варіантом для публічних веб-сайтів, які займаються менш чутливими транзакціями.
 3. Розширена перевірка (EV).
  Цей тип сертифіката є обов'язковим для веб-сайтів, які обробляють конфіденційну інформацію. Він має найвищий рівень безпеки і його найлегше ідентифікувати. Щоб видати сертифікат EV, CA проводить розширений аналіз заявника, щоб підвищити рівень довіри до бізнесу. Процес розгляду включає перевірку корпоративних документів, підтвердження особи заявника та перевірку інформації за допомогою сторонньої бази даних. Користувачі можуть знати, чи містить веб-сайт сертифікат EV, якщо в рядку URL браузера міститься замок, а назва компанії зазначено зеленим кольором.