Купити SAN SSL сертифікат з зеленою стрічкою Extended Validation EV для захисту декількох доменів організації в Україні
DV OV EV FQDN SAN WC SSL логотип департаменту Веб Траст Україна
EV SSLFQDNSANВартістьДопомога

Всі Мультидоменні зелені EV SAN SSL сертифікати

Купити Сертифікати ( 5 шт.) Ціна грн. рік

id 120s
id120s GeoTrust True Business ID EV SAN
cert Level: GeoTrust EV SAN-5
cert Code:G-EV-SAN
8 260 грн.
14 980 грн.
1
2

id 220s
id220s Thawte SSL Web Server EV SAN
cert Level: Thawte EV SAN-2
cert Code:T-EV-SAN
11 760 грн.
21 280 грн.
1
2

id 320s
id320s Symantec Secure Site EV SAN
cert Level: Symantec EV SAN-2
cert Code:S-EV-SAN
47 600 грн.
86 800 грн.
1
2

id 321s
id321s Symantec Secure Site Pro EV SAN
cert Level: Symantec EV SAN-2
cert Code:S-PRO-EV-SAN
70 000 грн.
134 400 грн.
1
2

id 420s
id420s DigiCert EV Multi-Domain SSL
cert Level: DigiCert EV SAN-3
cert Code:D-EV-SAN
27 944 грн.
53 088 грн.
1
2

EV SAN, UCC (Unified Communications Certificate) спочатку був розроблений для сервісів корпоративної електронної пошти Microsoft Exchange і серверів внутрішнього зв'язку Office Communication. Один сертифікат може захистити до 200 доменів або субдоменів. Але зараз МультиДоменний сертифікат став дуже популярним завдяки зменшенню витрат на підтримку декількох сайтів. За замовчуванням в сертифікат EV SAN входить різна кількість доменів: 2, 3, 4 або 5. Кількість доменів включених в базовий сертифікат вказується як SAN-2, SAN-3, SAN-4 і SAN-5. Додаткові домени додаються за окрему плату.

Використовуючи EV сертифікат SSL ви показуєте, що

Хто повинен використовувати сертифікати EV SSL?

Сертифікати EV забезпечують найсильніший рівень шифрування і дозволяють організації за веб-сайтом представляти свою власну перевірену ідентифікацію відвідувачеві веб-сайту. Сертифікати EV дають сильнішу гарантію того, що власник веб-сайту пройшов ретельний і глобальностандартизованний процес перевірки справжності, визначений в директивах EV (набір принципів і політик перевірки, схвалених CA / Browser Forum ).

Процес перевірки справжності сертифіката EV вимагає, щоб заявник довів виняткові права на використання домену, підтвердив його юридичне, оперативне і фізичне існування і довів, що підприємство санкціонувало замовлення і видачу сертифіката конкретному штатному працівникові компанії.

У той час як сертифікати OV вимагають деяких посвідчень особи, вони не так бажані, як сертифікати EV, оскільки ця ідентифікаційна інформація не відображається безпосередньо в адресному рядку, і вони отримують однакове поводження з браузером (наприклад, стандартний замок і https) в якості сертифіката DV. Різниця між сертифікатом OV і сертифікатом DV полягає в тому, що додаткова інформація про перевірену компанію відображається відвідувачу при натисканні на сертифікат, що дозволяє підвищити видимість того, хто знаходиться за сайтом, і пов'язаного з ним підвищеного рівня довіри.

EV SSL-сертифікати повинні використовуватися у всіх додатках, що вимагають посвідчення особи, видимого рівня довіри і надійного шифрування. Сайти з високим профілем, часто призначені для фішингових атак, таких як великі бренди, банки або фінансові установи, повинні використовувати сертифікати EV SSL для всіх публічних веб-сайтів, але будь-який веб-сайт, збирає дані, обробка логінів або онлайн-платежів, також може скористатися підвищеним рівнем довіри, що надаються цим вищим класом SSL / TLS сертифікатів.

Сертифікати EV SSL також дозволяють менш відомим брендам використовувати стандартизований рівень довіри, щоб конкурувати з більш відомими вже визнаними в Інтернеті брендами. Цифрова торгівля заснована на довірі, а сертифікати EV забезпечують найвищий рівень впевненості в тому, що сайт є безпечним і надійним.
Top ^